Uncategorized

Chloe Ferry bëhet bukuroshe e kolme, pozon pa jelek (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 10:07 | 18 February 2021

Chloe Ferry ka ndezur fansat në rrjetet sociale pasi që ka pozuar pa jelek derisa ka theksuar se “ajo nuk po mund të mbanë dietë” dhe se ka shtuar peshë përsëri

Ajo është bërë pjesë e shout të njohur televiziv, “Celebs Go Dating”.

Chloe Ferry e ka bërë këtë më stil, pasi që sot ka tërhequr disa persona me fotot që ka postuar në rrjetet sociale.

Ylli i “Geordie Shore” (25) ka treguar asetet e saj me veshje të lëkurës të përshtatura për trupi derisa nuk kishte të veshura fare jelek, duke ekspozuar kështu gjoksin e saj.

Ajo po ashtu ka treguar se ka filluar të shtojë peshë, duke u bërë kështu një bukuroshe e kolme, mjaft seksi.

Të tjera