Rozë

Cecilia Rodriguez, “topless” mes maleve (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 14:09 | 06 December 2018

Cecilia Rodriguez, motra e “showgirl”-it argjentinas Belen Rodriguez, ka gjetur kohën e duhur për të pushuar mes masazheve të banjës dhe relaksim.

Dhe përpara një panorame të bukur, topmodelja bukuroshe ofron edhe më shumë. E ulur mbi shtrat, ajo shfaq linjat e saj trupore, të tonifikura dhe të përsosura. Shfletoni kartolinat nga malet të Cecilias…

Të tjera