Rozë

Brenda rezidencës së Jennifer Lopez në Miami

Autori: Gazeta inFokus 23:34 | 20 May 2020

Jennifer Lopez po vazhdon izolimin me të fejuarin e saj, Alex Rodriguez, në rezidencën e tyre në Miamo.

Besohet se ish ylli i MLB, Alex bleu pronën në vitin 2013, katër vjet para se ai të takohej dhe të binte në dashuri me Jennifer Lopez.

Që nga bllokimi filloi në Mars, Jennifer dhe Alex kanë ndarë një paraqitje të shkurtër të jetës se tyre në shtëpi me postimet në mediat sociale, ku shfaqen edhe fëmijët e tyre, Max, Emme, Alex, Natasha dhe Ella.

Përhapur nëpër një e gjysmë hektarë tokë, prona është me përmasa bujare dhe perfekte për një familje të madhe, ku ka një dhomë ekzaminimi, sallë pritjeje dhe fushë futbolli.

Sigurisht, J-Lo dhe Alex pëlqejnë të punojnë pothuajse çdo ditë, kështu që nuk është për t’u habitur që prona të bëhet me palestrën e tyre personale.

Nuk dihet nëse Jennifer, 50, kishte dorë në rinovimin e brendshëm të rezidencës, por është vërtet mahnitëse, sidoqoftë, tipari i vërtetë i rezidencës është kopshti.Çifti zakonisht përdorin hapësirën e jashtme për të kaluar kohë cilësore së bashku. Por është gjithashtu një vend që ata e përdorin për t’u lidhur me fëmijët, duke luajtur lojëra me njëri-tjetrin.

Të tjera