Lifestyle

Astrologe Meri ka lajme të rëndësishme për disa nga shenjat e horoskopit

Autori: Gazeta inFokus 15:33 | 16 January 2020

Astrologe Meri ka lajme të rëndësishme për disa nga shenjat e horoskopit. Sipas astrologes Planeti Mërkur është shkaktar që disa nga shenjat do përjetojnë mërzi, lodhje, zhgënjim. Lexoni më poshtë parashikimin për të gjitha shenjat e horoskopit.

Dashi
Veshtiresi ne nje takim te rendesishem apo nje projekt pune. Mund te refuzoheni ose kujtimet apo lodhja te mos ju lejoj te shikoni gjerat qe keni perpara

Demi
Nje ceshtje ligjore apo takimi me dike qe jeton larg ju pengohet dhe kjo ju sjell disi vetmi, pasiguri dhe trishtim. Kujdes ne jeten personale nje premtim nuk mbahet

Binjaket
Ju kthehet perseri trishtimi dhe pasiguria ne jeten personale apo ne ceshtjet shendetesore e ekonomike. Do perjetoni nje moment krize

Gaforrja
Partneri juaj ne cift do kete nje problem te madh dhe ju ndoshta nuk do jeni ne gjendje ta qetesoni apo nxirrni nga nje moment i veshtire

Luani
Nje ceshtje pune apo shendetesore do ju preokupoj. Ndoshta ne nje udhetim te shkurter te mos ndjeheni mire dhe kjo t’ju sjell disi zhgenjim per kete udhetim qe po beni

Virgjeresha
Duket sikur gjerat perreth jush nuk po shkelqejne por mos harroni se per momentin akoma jeni ju qe vendosni apo keni celesat e suksesit ne dore

Peshorja
Nje ceshtje shume e rendesishme familjare apo plani ju preokupon sidomos ne lidhje me nje pronesi apo ndertim. Megjithate dikush i afert po perpiqet t’ju merzisi

Akrepi
Do donit me larmishmeri takimesh e lajmesh te mira prandaj do merrni riskun ta zbukuroni vete diten tuaj duke dal e shpenzuar ne pritje te te mirave te tjera

Shigjetari
Nje ngerc i vogel ekonomik do ju preokupoj sot por gjithsesi ju do beni me te miren qe do mundeni megjithese sot nuk jeni optimist per te bere gjera te medha

Bricjapi
Dikush do largohet nga ju dhe ndoshta ju ishit mesuar me prezencen e tij apo saj. Kjo do ju beje te ndjeheni vetem dhe pa shume gjera per te bere

Ujori
Duhet te pranoni qe sot do prisni te nesermen pasi e ardhmja ju perket megjithese sot do ndjehni te bllokuar ne komunikim dhe disi te merzitur sidomos ne planin personal

Peshqit
Dikush nga shoqeria do largohet nga ju duke ju kritikuar apo duke ju parashikuar disa dite te pasuksesshme te cilat ju nuk do t’i pranoni me mendjen tuaj.

Të tjera