Rozë

Arta Elezaj ekspozon linjat trupore me pozat para pasqyrës nga palestra

Autori: Gazeta inFokus 16:10 | 11 November 2021

Ajo është shumë e përkushtuar ndaj palestrës dhe këtë tanimë e ka dëshmuar.

Bëhet fjalë për bukuroshen nga Klina, Arta Elezaj, e cila thuajse të shumtën e kohës e kalon me stërvitje.

E njëjta edhe kësaj radhe ka bërë që të komentohet për disa paraqitje gjatë ushtrimeve.

Duke qenë se ka publikuar disa fotografi me veshje sportive, modelja shqiptare mori vëmendje të madhe me dukjen sportive.

Fiziku atraktiv dhe linjat e kolme ka arritur t’i bëjë falë përkushtimit të madh e po ashtu edhe ushtrimeve të shumta.

Ajo tani jo më kot konsiderohet edhe njëra nga artistet që gëzon forma tërheqëse trupore.

Sa i përket anës profesionale, Arta që nga “O sa mirë” nuk ka qenë e pranishme në ndonjë format tjetër.

Të tjera