Rozë

Afrona fotografohet brenda shtëpisë luksoze

Autori: Gazeta inFokus 17:35 | 31 May 2021

Blero dhe Afrona muaj më parë patën paralajmëruar se do fillojnë të jetojnë bashkë.

Qysh nga martesa e tyre gati që dy vite, çifti jetuan larg njëri- tjetri, Blero në Kosovë e Afrona në Zvicër.

Jo rrallë herë Afrona po sjellë imazhe nga shtëpia e tyre luksoze që kanë në Prishtinë.

Ashtu si dhe sot tek sa sjellë imazh nga këndi i preferuar i shtëpisë së saj.

Të tjera