Rozë

22-vjeçarja “bombë” i vë “flakën” rrjetit, miliarderja shfaqet me të brendshme s*ksi në litar (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 14:11 | 14 January 2020

Miliarderja më e vogël në botë, Kylie Jenner, duket se ka vendosur që t’i vërë “flakën” rrjetit. Në profilin e saj në “Instagram”, 22-vjeçarja ka postuar disa fotografi vetëm me të brendshme.

Kylie ngjan si një Rapunzel ndërsa flokët e saj të gjatë gati prekin tokën. Ajo qëndron e kapur në një litar të gjatë rozë.

Dhe padyshim që ia ka arritur qëllimit që të nxjerr në pah format e saj bombastike trupore me bikinit seksi.

Të tjera