Sport

Tyson Fury nuk vonon, i përgjigjet Joshuas pas fitores ndaj Klitschkos (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 00:54 | 30 April 2017

Anthony Joshua pasi fitoi ndaj Wladimir Klitschkos i ka kërkuar përballje Tayson Furyt.

Dhe normalisht që nuk ka vonuar përgjigja e këtij të fundit, ku në një mënyrë ka pranuar duelin dhe normalisht që e ka komplimentuar për fitoren.

“Bravo Anthony Joshua, luftë e mirë. Ishte jetë a vdekje me Klitschkon, edhe unë kam luajtur ndaj këtij njeriu. Le të vallëzojmë”, ka shkruar Fury.

Joshua fitoi tre titujt IBO, IBF dhe WBA në kategorinë e peshave të rënda.

Çfarë është transplantimi i flokëve?

Të tjera