Lifestyle

Trendi më i guximshëm i rrobave të banjos për këtë verë

Autori: Gazeta inFokus 14:01 | 22 July 2021

Nëse jeni mërzitur nga modelet e rrobave të banjës që keni, thjesht eksperimentoni me to. Trendi më i guximshëm për verën 2021 është veshja mbrapsht e pjesës së sipërme të bikinit. Pra, thjesht mjafton të ndryshoni mënyrës e veshjes së tyre për t’u dukur IN.

Kjo teknikë iu jep rrobave të banjos një pamje krejt të re. Instagrami tashmë është mbushur me foto të blogereve dhe personazheve publikë që kanë guxuar të provojnë këtë trend.

Të tjera