Rozë

“T’i hapi këmbët, unë e mjelë, e bëjmë treshe”, sqarohen aktorja dhe balerini: Tema ishte dhia

Autori: Gazeta inFokus 18:33 | 12 January 2022

Ilir Shaqiri dhe Monika Lubonja në shtëpin e “Big Brother” nihen për raportin miqësor dhe për ironit ndaj njërit –tjetrit.

Të cilat ditët e fundit në shtëpi janë bërë dhe shkak për debate të forta mes dyshes.

“Ti hapi këmbët unë e mjel, e bëjmë treshe”– është shpreh Iliri teksa po fliste me Tan Bramën pas ardhjes së disa kafshëve në shtëpin e ‘Big Brother Vip’, kjo ka sjell dhe irritimin e Monikës e cila ështe shprehur që aktori të marrë gruan e tij dhe Tanin që ta ndihmoj.

“Të kapi dhinë e vetë atje (gruan), dhe ta kthejë si të dojë, le të marri dhe Tanin pastaj për ndihmë”, dëgjohet që të thojë aktorja e irrituar.

Gjatë prime-t të spektaklit dyshja Monika dhe Ilir janë pyetur nga Arbana Osmani për situatën dhe debatet.

Të tjera