Rozë

Tarantino bëhet baba për herë të parë

Autori: Gazeta inFokus 11:27 | 24 February 2020

Regjisori Quentin Tarantino dhe gruaja e tij, Daniella Pick Tarantino e mirëpritën fëmijën e parë. Ata u bekuan me një djalë.

Një burim i tha TMZ se “Daniella dhe Quentin Tarantino janë të lumtur ta ndajnë lajmin se u bënë prindër për herë të parë.

Foshnja u lind më 22 shkurt, 2020”. Sipas mediave të huaja, foshnja u lind në Tel Aviv.

Emri i foshnjës nuk u bë i ditur ende.

Të tjera