Lajme

Selimi përkujton dëshmorët e Shtërpcës

Autori: Gazeta inFokus 15:13 | 11 May 2017

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi ka përkujtuar dëshorët e UÇK-së në Shtërpcë.

Më poshtë mund të shihni fotografi të postuara nga Selimi në rrjetin social “facebook”/INFOKUSI

 

UNICEF-i dhe Devolli Corporation bashkojnë forcat për fëmijët dhe të rinjtë

Të tjera