Rozë

Sa bukur duket Aida me fustan të nuseve

Autori: Gazeta inFokus 20:04 | 17 November 2020

Aida Doçi që nga dita kur është martuar nuk po i ndal imazhet e shumta në rrjete sociale.

Duke i kushtuar rëndësi të madhe paraqitjeve fizike, ajo gjithmonë shkëlqen në imazhet që publikon

Sot, me imazhin me fustan të bukur dhe rregullim në fytyrë, këngëtarja duket si një nuse e veçantë.

Theksojmë, ajo vazhdon të mbetet aktive edhe në skenën muzikore.

Të tjera