Lajme

Rufki Suma ia dorëzon detyrën Mehmet Ballazhit

Autori: Gazeta inFokus 11:17 | 26 November 2021

Kryetari i zgjedhur i Hanit të Elezit, Mehmet Ballazhi, sot ka marrë këtë detyrë.

Detyrën ai e pranoi nga ish-kryetari i kësaj komunë, Rufki Suma.

Në njoftimin e Komunës së Hanit të Elezit thuhet se Suma e njoftoi Ballazhin me gjendjen aktuale në këtë institucion, për projektet e realizuara si dhe projektet të cilat janë në vazhdimësi.

Të tjera