Rozë

Rrahet i famshmi i Tik-Tok’ut Rasim Teneqja, sulmuesit xhirojnë aktin

Autori: Gazeta inFokus 16:43 | 25 June 2022

Rasim Tenqeja tashmë fytyrë e njohur në Tik Tok është rrahur në Ferizaj nga një grup përsonash.

Në këtë rrjet social janë publikuar video nga akti.

Në video shihet se Rasim Teneqja është kapur për fyti dhe e shtyjnë. Po ashtu dëgjohen sharje dhe ofendime të rënda.

Personi i quajtur Blerton Sadrija është njëri nga sulmuesit. Ai kishte hyrë live në Tik Tok duke treguar se si po e rrihnin Rasim Teneqen.

@rasimteneqja.i.fort

♬ original sound – Rasimi.Ma.I.Fojti

Të tjera