Fun & Video

Pamjet e frikshme të kapura nga kamera/ Silueta e një burri që vrapon në oborrin e shtëpisë

Autori: Gazeta inFokus 10:48 | 12 July 2021

Kamera e një shtëpie në Vermont të SHBA-së regjistroi një pamje që ende nuk ka një shpjegim.

Për pak sekonda duket silueta e një burri që vrapon në të djathtë dhe më pas macja e shtëpisë që vrapon duke u fshehur nën makinën e parkuar.

Nuk dihet ende se çfarë është ajo krijesë që vrapon, duke i shtuar pikëpyetjet aktiviteteve paranormale në botë, nëse ekzistojnë fantazmat apo jo.

Të tjera