Sport

Nuk do ta besoni kush ka shënuar për Barcelonën (Video)

Autori: Gazeta inFokus 20:06 | 26 April 2017

Barcelona ka dyfishuar rezultatin kundër Osasunës.

Golin e dytë për katalonasit e shënoi Andre Gomes në minutën e 30-të.

-Advertisement-Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Transfero studimet në Universum dhe merr diplomë të fuqizuar nga Universiteti më i madh në SHBA!

Të tjera