Lifestyle

Njihuni me femrën që është shkatërruar nga operacionet plastike (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 14:35 | 15 November 2019

Operacionet plastike janë rikthyer në një trend. Por, ka edhe nga ata që e kanë ekzagjeruar me ndërhyrjet, duke bërë transformime të frikshme.

E tillë është edhe Natasha Crown nga Suedia, e cila katër vite më parë kur ishte 20 vjeçe bëri ndërhyrjen e parë, e më pas nuk dinte më të ndalej. Ajo sot është transformuar tërësisht duke marrë një pamje “të frikshme”.

Në disa foto të publikuara nga “The Sun” shihet se si dukej para ndërhyrjeve dhe më pas, e diferenca është shumë e dukshme. Natasha dukej shumë herë më e bukur kur ishte natyrale.

Të tjera