Lifestyle

Ndahet me të dashurën dhe i merr të bijën 21-vjeçare (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 10:02 | 27 March 2020

Ish-dashuri i Candice Hodge është ndarë me të për herë të dytë dhe tashmë ka vendosur të jetojë në shtëpi me vajzën e saj 21-vjeçare.

Bosi i lokaleve të natës, 53-vjeçari Jeremy Gordeno ishte në lidhje me 40-vjeçare, kur nisi edhe romancën më te bijën e saj, Francesca.

Para Krishtlindjeve miliarderi i kërkoi asaj që të martohen, por më pas gjithçka ndryshoi. 40-vjeçarja beson se ka qenë e bija ajo që shkatërroi lidhjen e tyre.

Duke folur për MailOnline, Candice tha që ajo është “e copëtuar dhe e neveritur’ nga vajza e saj dhe ish i dashuri.

Të tjera