Lajme

Mustafa ngushëllon familen Klaiqi

Autori: Gazeta inFokus 15:31 | 15 May 2017

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa ka shprehur ngushëllimet me rastin e vdekjes se gazetarit Ganimet Klaiqi.

Mustafa e ka cilësuar Klaiqin si të çiltër, modest, e shumë i thellë dhe përmbajtjesor në mendime, transmeton infokusi.com

Postimin e plotë të Mustafës bërë në rrjetin social “facebook” mund ta gjeni më poshtë:

 

Artmotion platforma më e pasur sportive në shqiptari

Të tjera