Rozë

Moderatori kosovar pjesë e “Big Brother Vip”?

Autori: Gazeta inFokus 20:28 | 25 November 2021

Moderatori kosovar, Visar Kalludra, ka befasuar të gjithë me veprimin e fundit.

Ai ka postuar një ‘selfie’ në rrjetet sociale ku ka marrë gjithë vëmendjen me mbishkrimin e kësaj fotografie, shkruan GazetaBlic.

“Ju ftoj te perkrahni banorin me te ri ne BigbrotherAlbaniavip i cili do te futet ne shtepi se jashte shume mrazz (moti i lige dhe temperatura te uleta)🤣😀”.

Mjaftoi kjo që në rrjet të aludohet se Visari do të bëhet pjesë e shtëpisë më të famshme.

Mirëpo, nuk dihet ishte kjo në formë shakaje apo ka diçka të vërtetë.

Të tjera