Rozë

Moderatori i njohur shqiptar konkurenti i parë i “Big Brother Vip Albania 3”?

Autori: Gazeta inFokus 15:53 | 20 November 2023

Moderatori Meriton Mjekiqi së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin “E diell” në rubrikën “Mos i bjer me top”, ku ka zbuluar detaje të reja si nga jeta personale ashtu edhe nga ajo private.

Prej kohësh në rrjet po qarkullojnë lajme se ai do të jetë një ndër konkurentët e sezonit të tretë të “Big Brother Albania VIP”, megjithatë moderatpri tha që mbetete të shihet.

“Mbetet të shihet”, u shpreh Meritoni me një buzëqeshje në fytytrë, duke shtuar akoma më shumë dyshimet e puublikut se ai është një ndër konkurentët e këtij reality show.

-Advertisement-Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Afati i fundit për regjistrime në programin MSc. Data Science & Analytics në UNI – Universum International College – Powered…

Të tjera