Lajme

Lojtarët kuq e zi nisen drejt stadiumit

Autori: Gazeta inFokus 14:08 | 19 June 2024

Lojtarët e kombëtares Shqiptare tashmë janë nisur drejt stadiumit të Hamburgut në Gjermani ku do të përballen me Kroacinë, shkruan Gazeta Infokus.

Ndërsa nga Federata Shqiptare e Futbollit kanë njoftuar se ka ndrsyshime në formacionin e ekipit të Shqipërisë.

“Do të ketë dy ndryshime në formacionin fillestar të Shqipërisë në krahasim me ndeshjen me Italinë. Armando Broja zëvendësohet nga Rey Manaj dhe Qazim Laçi merr vendin e Taulant Seferit.

-Advertisement-

Shqipëria: Strakosha; Hysaj, Ajeti, Gjimsiti, Mitaj; Ramadani, Asllani, Laçi; Bajrami, Asani, Manaj”, thuhet në njoftim.

Pamje nga nisja e autobusit me lojtarët shqiptarë:

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
UNI-Universum International College rankohet me sukses në Times Higher Education Impact Rankings 2024

Të tjera