Lajme

Live nga stadiumi i Hamburgut ku Shqipëria do të përballet me Kroacinë

Autori: Gazeta inFokus 14:15 | 19 June 2024

Në orën 15:00 pritet të nisë ndeshja e EURO 2024 në mes të Kroacisë dhe Shqipërisë.

Derisa do të ketë dy ndryshime në formacionin fillestar të Shqipërisë në krahasim me ndeshjen me Italinë.

Armando Broja zëvendësohet nga Rey Manaj dhe Qazim Laçi merr vendin e Taulant Seferit.

-Advertisement-

Shqipëria: Strakosha; Hysaj, Ajeti, Gjimsiti, Mitaj; Ramadani, Asllani, Laçi; Bajrami, Asani, Manaj”, thuhet në njoftim.

Fotografi drejtpërdrejtë nga stadiumi në Hamburg të Gjermanise ku për pak minuta pritet të fillojë loja.

 

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Rëndësia e komunikimit efektiv midis Familjes dhe Kopshtit

Të tjera