Lajme

LAJM I MADH: LIROHET RAMUSH HARADINAJ

Autori: Gazeta inFokus 09:10 | 27 April 2017

Gjykata në Colmar të Francës ka marrë vendim qe ta le të lirë dhe të kthehet në Kosovës, ish kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj.

Haradinaj pritet të kthehet sot në vend.

Lideri i AAK-së, ishte ndaluar në aerporotin e Bazelit më 4 janar mbi bazën e një flet arresti serb./Indeksonline/

Etiketa:
Ambasadori amerikan Hovenier vizitë në Devolli Corporation, lavdëron sukseset e Comoditas

Të tjera