Fun & Video

Kujdes kur merrni rreze dielli, mund të përfundoni si këta persona! (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 15:59 | 15 May 2017

Kur vjen stina e verës të gjithë kanë dëshirë që të marrin ca rreze dielli, por njëkohësisht duhet patur edhe kujdes pasi mund të përfundosh si këta persona që shihen në fotografi.

Mesa duket këta njerëz kanë qëndruar shumë në diell dhe rezultati është ky që shihet në albumin fotografik, ku secili prej tyre ka nga një shenjë në trup.

Etiketa:
Agon Gashi në mesin e 100 Liderëve të Rinj Global: Përzgjedhet në gjeneratën e vitit 2023 nga Forumin Ekonomik Botëror…

Të tjera