Fun & Video

Kamarieri rrëzon tortën para nuses dhe dhëndrit. Videoja bëhet virale, shikojeni dhe ju

Autori: Gazeta inFokus 10:33 | 05 January 2022

Një video gazmore ku kamarieri i rrëzon tortën e dasmës çiftit u bë virale në rrjetet sociale.

Videoja u regjistrua në një lokal në Jerevan të Armenisë. Nusja dhe dhëndri po prisnin të hynte torta kur kamarieri rrëzohet me gjithë tortë.

Çifti shtang pa ditur që ajo ishte thjesht një kamera e fshehtë. Pak minuta më pas në lokal hyri torta e vërtetë.

Të tjera