Rozë

“Ka punuar prostitutë në Itali”, Antonela komenton këtë deklaratë të thënë drejt saj

Autori: Gazeta inFokus 16:34 | 08 December 2021

Ajo bëri një sqarim në shtëpinë e famshme në Shqipëri.

Derisa po bisedonte me Beniadën, Antonela debatoi për jetën e saj privat.

Kujtojmë se, muaj më parë ka qarkulluar thashethemi në media rozë se ish-konkurrentja e “Përputhen” ka punuar prostitutë në Itali.

Megjithatë, ajo e mohoi këtë gjë duke thënë se është paragjykuar.

“Më kanë paragjykuar gjithmonë, që kam qenë e huaj, që vishem ekstravagante, që jam rritur pa baba.

Më kanë paragjykuar dhe që kam jetuar në Itali.

Se sipas shqiptarëve, kush jeton në Itali, bën prostitutën.

Një i çmendur që më ka inat, ka shkuar t’i thojë portaleve që kam punuar në Hungari e Rumani.

Unë e kam me letra se ku kam punuar.

Kjo e Italisë më kanë bërë shumë bezdi.

Unë e kam treguar historinë e jetës që kemi rrezikuar jetën nga babi.

Më kanë paragjykuar se e kam treguar këtë gjë!”, tha ajo.

Ndryshe, Antonela është e nominuar për këtë javë të eliminohet nga shtëpia./Lajmi

Të tjera