Fun & Video

I hipnotizonte femrat e më pas bënte seks me to: Ja pamjet (Video)

Autori: Gazeta inFokus 13:01 | 11 May 2017

Policia amerikane ka arrestuar një person të quajtur Michael Fine, i njohur si hipnotizues.

Sipas policisë, qëllimi i tij i vetëm ishte hipnotizimi i femrave dhe më pas të bënte seks me to në një gjendje të pa vetëdijshme.Për këtë arsye, atij i ishte vendosur dhe një kamera e fshehtë duke bërë hipnotizimin me qëllim që më pas të bënte seks me femrën.

Ajka e ajkave e super javës sportive në Artmotion me El Clasico

Të tjera