Fokus

“Hashim Thaçi” flet për situatën në veri, ka disa fjalë për Albin Kurtin “Nuk veprohet në krye në veti”

Autori: Gazeta inFokus 22:57 | 03 June 2023

Ka filluar Podcast-i argëtues “LUJ E KESH” me Era Berishën, ku është ftuar aktori, Halim Berisha, shkruan Gazeta Infokus.

Berisha ka imituar ish-presidentin, Hashim Thaçi, ku e komentoi situatën aktuale të tensionuar në Veri.

“Kordinohuni mirë, këshillohuni mirë, më shtetet e bashkuara të Amerikës, më ambasadorin me grupin e QUINT-it dhe të vazhdojmë reciprocikisht që situatën ta marrim nën kontrollë dhe bashkërisht të ecim përpara që Kosovës ti hapet mundësia qoftë në dialog, qoftë në organizatat e tjera evropiane apo ndërkombëtare, por bashkëpunnimi do të jetë i suksesshëm me një qasje instuticionale e jo të shkojmë në krye veti”, ka thënë aktori diku imituar ish-presidentin.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Nga pesë anëtarë të familjes Brezev të trajtuar në Klinikën Zhan Mitrev, vetëm një ka bërë hemofiltrim

Të tjera