Sport

Granit Xhaka me një eurogol, Leverkusen drejt titullit kampion

Autori: Gazeta inFokus 19:34 | 14 April 2024

Ylli shqiptar Granit Xhaka ka shënuar një supergol në ndeshjen më të rëndësishme të Leverkusenit kundër Werder Bremen.

Vetëm minutat po e ndajnë Leverkusenin drejt titullit kampion në Gjermani, ndërsa Xhaka është përkujdesur për të qetësuar tifozët vendas.

Me një super gjuajtje nga distanca, Xhaka e la në gjumë portierin mysafir.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Intervistë: Dr. Gorazd Konjanovski – Klinika Zhan Mitrev ka luajtur një rol kyç në vendosjen e themeleve në kardiokirurgji dhe…

Të tjera