Rozë

Gold AG në retrospektivë, tregon se si dukej kur ishte fëmijë (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 16:44 | 12 May 2017

Reperi i njohur Gold AG është shumë i pëlqyer dhe i kërkuar nga publiku shqiptar.

Ai ka me mijëra ndjekës në rrjetet sociale, të cilët njoftohen për më të rejat e reperit.

Së fundmi, ai ka ndarë me fansat një fotografi shumë të veçantë nga fëmijëria në rrjetin social Instagram.

Në fotografinë e publikuar, Gold AG shfaqet kur ishte fëmijë, teksa pozonte pranë mikut të tij më të mirë.

Ai nuk është nga ata persona që në rritje ka ndryshuar drastikisht, kjo pasi në fotografi vërehet me lehtësi se cili ka qenë Gold kur ishte i vogël .

Vip Card e Petrol Company ofron tri herë zbritje

Të tjera