Lifestyle

Gjyshe në moshën 33-vjeçare, duket aq e re sa njerëzit e ngatërrojnë për motrën e… (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 10:46 | 13 January 2020

Një grua është bërë gjyshe në moshën 33-vjeçare dhe duket aq e re, sa zakonisht e gatërrojnë për motrën e vajzës së saj.

Phillipa Nairn nga Cork, Irlandë, ishte vetëm 16 vjeç kur lindi vajzën e saj Stephanie. 16 vjet më vonë kjo e fundit solli në jetë një djalë.

Tani 22-vjeçarja Stephanie ka dy fëmijë, Caiden, 6 dhe Layla, tre vjeçe, të cilët shpesh ngatërrohen si fëmijët e 38-vjeçares dhe jo nipi dhe mbesa e saj.

Stephanie është shprehur se gjithmonë e ka pëlqyer faktin se ka një mam ka që re. Madje ato dalin edhe për jetë nate bashkë.

Ndërkohë duke folur për “Femail”, 22-vjeçarja ka shtuar se marrin shumë vëmendje nga të panjohurit.

Të tjera