Fun & Video

Frikë në Siberi, copa të mëdha akulli pushtojnë rrugën, Shikoni videon

Autori: Gazeta inFokus 12:57 | 27 April 2021

Një video vërtet e frikshme qarkullon online.

Lumi me copa të mëdha akulli doli nga shtrati dhe mori para cfarë gjeti në rrugë.

Fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar ndërsa bordurat prej hekuri që ishin vendosur në shëtitoren buzë lumit u shkatërruan nga copat e mëdha të akullit. E gjitha ndodhi në Siberi.

Shikoni videon e gjykoni vetë. Videoja u filmua ne Siberi

Të tjera