Sport

Formacionet zyrtare: Rayo Vallecano – Barcelona

Autori: Gazeta inFokus 18:04 | 27 October 2021

Rayo Vallecano dhe Barcelona takohen sonte në kuadër të xhiros së 10-të në elitën e futbollit spanjoll, shkruan Gazeta inFokus.

Kjo ndeshje nisë nga ora 19:00 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Campo de Futbol de Vallecas’ në Madrid.

Tashmë gjithçka është gati për këtë ballafaqim dhe të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Më poshtë keni 11-shet startuese të kësaj përballje./Gazeta inFokus/

Të tjera