Sport

Formacionet zyrtare: Napoli – Spartaku i Moskës, ky është vendimi për Amir Rrahmanin

Autori: Gazeta inFokus 18:26 | 30 September 2021

Napoli dhe Spartaku i Moskës takohen sonte në kuadër të xhiros së dytë të fazës së grupeve në Ligën e Evropës, shkruan Gazeta inFokus.

Kjo ndeshje nisë nga ora 18:45 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Diego Armando Maradona’ në Napoli.

Tashmë gjithçka është gati për këtë ballafaqim dhe të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Për Napolin në bankë rezervë gjendet futbollisti i kombëtares së Kosovës, Amir Rrahmani.

Më poshtë keni 1-shet startuese të kësaj përballje./Gazeta inFokus/

Të tjera