Rozë

Flaka Krelani bëhet tullace (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 14:52 | 15 May 2017
Këngëtarja Flaka Krelani ka ndryshuar pamjen në përgatitje të paraqitjes në spektaklin “Fytyra jote në dikë më ngjanë”.

Ajo sonte do të ketë një garë të vështirë, siç e kishte edhe në javët e kaluara, shkruan lajmi.net.

Përmes profilit të saj në Instagram, Flaka ka publikuar disa imazhe gjatë transformimit dhe në fund të transformimit.

Në imazhin e fundit Flaka u shfaq tërësisht tullace, e cila për sonte premton një paraqitje mbresëlënëse.

Të komentuara kanë qenë shumë edhe paraqitjet e saj javët e kaluara sidomos ajo kur imitoi Adelina Ismailin dhe Michael Jackson.

Marsi sjellë Magjinë në ETC

Të tjera