Rozë

E zveshur tërësisht dhe nën shoqërinë e alk*olit, kjo është jeta e “shthurur” e Beatrix Ramosaj në TikTok

Autori: Gazeta inFokus 17:42 | 08 December 2021

Beatrix vërehet dukshëm se është tejet aktive në rrjetet sociale por një ndryshim i madh mes Instagramit dhe TikTok-ut ka bërë lëmsh rrjetin.

Këngëtarja në llogarinë personale të TikTok-ut duket se bën një jetë krejtësisht ndryshe në krahasim me Instagramin.

Nën shoqërinë e alkoolit dhe e zveshur tërësisht, kjo është jeta e Beatrixit sipas imazheve dhe videove që i publikon në TikTok./blic

Shiko foto:

Të tjera