Rozë

E rrallë! Vajzat e Shkurte Fejzës e festuan Bajramin me raki

Autori: Gazeta inFokus 17:16 | 14 May 2021
Pas muajit të Ramazanit besimtarët myslimanë kudo nëpër botë festojnë festën e Fitër Bajramit.

Fytyrat publike të showbizit kanë vendosur që përmes rrjeteve sociale në mënyra të ndryshme kanë uruar këtë festë.

Ndërsa vajzat e këngëtares Shkurte Fejza, Besiana dhe Agnesa Behluli kanë festuar duke bërë dolli me raki.

“Kur vjen dita e Bajramit bashkë me Agnesën, pijmë raki”, ka shkruar Besiana në fotografinë e postuar në rrjetin social ‘Instagram’.

Të tjera