Rozë

E mbështjellur vetëm me peshqir, provokon rëndë modelja e njohur

Autori: Gazeta inFokus 17:11 | 07 June 2021

Dhe Nicole Scherzinger dukej e pabesueshme edhe një herë në një seri snaps cëcëritës të shpërndara në Instagramin e saj të Dielën.

Ylli i Pussycat Dolls, 42 vjeç, ngriti një stuhi në një peshqir të bardhë duke treguar përbërjen e saj të hijshme dhe kaçurrelat e saj të bukura.

Nicole lëshoi besim duke ndezur një vështrim të dobët në kamera ndërsa bënte flokët dhe përbërjen.

Ylli veshi flokët e saj ngjyrë kafe në valë voluminoze, ndërsa tiparet e saj mahnitëse u theksuan me një shtresë glam make-up.

Ajo mbishkroi fotografitë, “Ndonjëherë ndihmon të zbukurohesh”.

 

Të tjera