Rozë

Dizenjatorja kosovare e shokuar nga vdekja e fotografit Meddy Huduti, e kujton me fjalë prekëse

Autori: Gazeta inFokus 10:51 | 06 October 2021

Ka vdekur në moshë të re fotografi i njohur kosovar, Meddy Huduti.Lajmin e kanë bërë të ditur miq të tij, përmes postimeve në rrjete sociale.Ky lajm shokoi të gjithë miqtë, familjarët dhe kolegët e tij.

Dizenjatorja kosovare Flutura Dedinja përmes disa fotografive në rrjetet sociale, ajo e kujtoi me fjalët më prekëse.

“Meddy Huduti kjo foto me ka prezentu dhe vazhdon mem prezentu mas miri, kur jom kon ne siklet, ti je kon qaty me i dokumentu pjeset e punes tem. Ti na ki lon po vepra jote ska me na lon kurr… RIP my friend”, shkroi Dedinja.

Të tjera