Sport

Ditë zie, shtyhen ndeshjet gjysmëfinale të Kupës së Kosovës

Autori: Gazeta inFokus 16:16 | 16 April 2024

Federata e Futbollit të Kosovës, ka marr vendim që të shtyhen ndeshjet gjysmëfinale të Kupës së Kosovës.

E gjithë kjo, për shkak se në Kosovë është shpallur ditë zie nga Presidentja e Kosovës, pas rastit së vrasjes së një gruaje në Ferizaj nga bashkëshorti I saj.

Drita – Prishtina si dhe Ballkani – Suhareka, do të luhen me 24 prill.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
UNI – Universum International College sërish pjesë e Panairit të Edukimit, vazhdon të ofroj studime me standarde amerikane

Të tjera