Lajme

Dhjetëra qytetarë të mbledhur para gjykatës në Colmar të Francës

Autori: Gazeta inFokus 08:41 | 27 April 2017

Seanca e sotme gjyqësore në të cilën do të merret vendimi përfundimtar për Ramush Haradinajn ka bërë qe shumë qytetarë të mblidhen para gjykatës në Colmar të Francës.

Qytetarët të cilët janë mbledhur para gjykatës presin lirimin e Haradinajt.

Seanca pritet të nisë nga ora 09:00.

-Advertisement-

Ekipi i ‘Indeksonline’, ndodhet në Colmar dhe do të sjellë detaje ekskluzive nga zhvillimet në Colmar të Francës.

 

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Vrasja e Lulzim Fejzullahut, vjen reagimi i parë nga ministrja Haxhiu

Të tjera