Sport

Detaj që duhet ta dini nga dueli Klitschko-Joshua!

Autori: Gazeta inFokus 00:49 | 30 April 2017

Vladimir Klitschkon dhe Anthony Joshuan me shumë gjasa do ti shohim përsëri në ring.

Mes tyre është e nënshkruar një parakontratë ku ceket se revanshi duhet t’i jipet humbesit. Këtë edhe e përmendi Klitschko pas disfatës.

Madje thuhet se revanshi duhet ti mundësohet në gjashtë muajt e parë pas meçit të parë.

Etiketa:
Çfarë është transplantimi i flokëve?

Të tjera