Rozë

Bora Zemani paska ndryshuar shumë që nga fëmijëria

Autori: Gazeta inFokus 23:30 | 01 April 2021

Bora për vite me radhë është në skenë, herë me një program e herë me një tjetër.

Ajo, përherë në skenë e ka shfaqur ëmbëlsinë dhe sensualitetin e saj të pakrahasueshëm.

Edhe sot, Bora Zemani duke bukur, ëmbël dhe sikur të ishte 20 vjeç, si një herë e një kohë kur ishte ende vajzë e re, shkruan “Kosovarja”.

Por, a e dini se si dukej në fëmijëri të hershme Bora Zemani? Pamja e prezantueses paska ndryshuar bukur si shumë.

Bora, aktualisht është prezantuese e “Përputhen”, shout më të ndjekur televiziv në Shqipëri dhe jo vetëm.

Të tjera