Lajme

Bllokohet rruga në veri të Mitrovicës

Autori: Gazeta inFokus 11:35 | 01 May 2017

Policia e Kosovës ka njoftuar se rreth 30 taksiste kanë bllokuar rrugën në Filip Vishnjica në Veri të Mitrovicës.

Bllokimi u bë si shenjë proteste pasi Dogana e Kosovës ka konfiskuar një veturë të kolegut të tyre, transmeton Infokusi.com

Rreth orës 21:15 protestuesit kanë liruar rrugën dhe janë shpërndarë pa ndonjë incident/INFOKUSI

 

Përfshirja në aktivitetet ekstrakurrikulare

Të tjera