Lajme

Zveçan: Policia i gjen armë në shtëpi, i dyshuari dërgohet në mbajtje

Autori: Gazeta inFokus 14:01 | 25 April 2024

Policia e Kosovës njofton se të mërkurën gjatë kontrollit në shtëpinë e një të dyshuari në Zveçan, janë gjetur dhe konfiskuar pesë armë zjarri (një pushkë gjuetie, dy pushkë Karabinë, dy pistoleta dhe një sasi municioni të kalibrave të ndryshëm).

Siç njoftojnë organet e rendit, i dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Thyhet REKORDI I ZBRITJEVE!

Të tjera