Lajme

Përfundon gjykimi i Thaçit dhe të tjerëve për këtë javë

Autori: Gazeta inFokus 14:30 | 25 April 2024

Pas përfundimit të dëshmisë së dëshmitarit të 57-të të ZPS-së, gjykimi në çështjen Thaçi dhe të tjerët përfundoi për ditën e sotme dhe për këtë javë. Gjykimi do të rinis të hënën, më 29 prill, në ora 09:00.

Dëshmitari i ri i Prokurorisë ishte me kodin W02951 dëshmia e të cilit është mbajtur tërësisht në seancë të mbyllur.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
MYZHDE për krejt!

Të tjera