Rozë

BB VIP: Spektalkli nis me provën javore me Einxhel dhe Beniadën

Autori: Gazeta inFokus 21:49 | 12 November 2021

Einxhel me Beniadën e nisin spektaklin me një kërcim twerk.

Gjatë javës kjo provë ka shkaktuar shumë të qeshura mes banorëve.

Moderatorja Arbana Osmani i njoftoj vajzat se në fund të spektaklit ato do të kenë një surprizë.

Të tjera