Lajme

Bashkëshorti i Shkurte Fejzës pas aksidentit po trajtohet në Spitalin e Prizrenit

Autori: Gazeta inFokus 13:38 | 23 February 2024

Bashkëshorti i Shkurte Fejzës, Hajrush Behluli i cili u aksidentua sot nga një veturë në Prizren, është duke u trajtuar në Spitalin e Prizrenit.

Lajmin e konfirmuan për Telegrafin nga emergjenca e spitalit duke mos dhënë detaje rreth gjendjes shëndetësore të tij.

Ishte zë i fuqishëm në Parlamentin Evropian për liberalizimin e vizave, Mandl kërkon mb…Të paktën katër të vdekur dhe 19 të zhdukur pas djegies së një ndërtese në SpanjëSara rrëfen si “i dha fund” marrëdhenies me boksierin dhe i hapi zemrën Bar…Arsovski: Kandidatët e LSDM-së dhe OBRM-PDUKM-së kanë më shumë gjasa të kalojnë në rret…Shkak sëmundjet, Shqipëria ndalon importin e bagëtive dhe shpendëve nga disa vende

-Advertisement-

Ndërkaq, në një prononcim për Telegrafin vajza e Shkurte Fejzës, Gresa ka thënë se babai i saj është në gjendje të mirë shëndetësore.

Ndërkaq, Telegrafi do të ju mbajë të informuar rreth këtij aksidenti.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera